Погіршення стану здоров’я Застрахованої особи

У випадку, коли Вам необхідно викликати бригаду швидкої допомоги, зв’яжіться з Асистуючою компанією за телефоном (044) 590 55 14 (15,16…24) (багатоканальний, цілодобово) і повідомте Координатору:

  • номер індивідуальної карти або Договору страхування;
  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • причину звернення;
  • місцезнаходження і контактний телефон.

Координатор Асистуючої компанії зв’яжеться з відділенням швидкої допомоги клініки і організує виїзд бригади.

Госпіталізація організовується Координатором Асистуючої компанії після отримання відповідного напряму від лікаря, що проводив амбулаторний прийом Застрахованої особи, або лікаря бригади швидкої допомоги.

При організації виїзду бригади швидкої допомоги за межі 30-кілометрової зони Києва, Координатор Асистуючої компанії погодить з Вами вартість транспортних послуг, які Вам необхідно буде оплатити починаючи з 31-го.

Госпіталізація в стаціонарне відділення клініки організовується Координатором Асистуючої компанії після отримання відповідного напряму від лікаря, що проводив амбулаторний прийом Застрахованої особи, або лікаря бригади швидкої допомоги.

На підставі отриманої від лікарів інформації Координатор Асистуючої компанії зв’яжеться з прийомним відділенням клініки й організує госпіталізацію хворого.

У випадку погіршення самопочуття Застрахованої особи Вам необхідно зв’язатися з Асистуючою компанією за телефоном (044) 590 55 14 (15,16…24) (багатоканальний, цілодобово) і повідомити Координатору:

  • номер індивідуальної карти або Договору страхування;
  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • причину звернення;
  • місцезнаходження і контактний телефон.

Координатор Асистуючої компанії самостійно зв’яжеться з лікувальним закладом і погодить зручні для Вас дату та час прийому.


Зворотній зв'язок

Потрібне страхування?

Подзвоніть нам
(044) 200-87-82,
(044) 200-87-83

Потрібна допомога?

Телефонуйте до Ассистанс

Необхідно подати документи на виплату?

Приїжджайте до нас